Transport i spedycja w najlepszym wydaniu

Kilka słów o naszym taborze

Z uwagi na fakt, że jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą, dostosowujemy nasz tabor do potrzeb rynku.

Dysponujemy naczepami typu ,,kłonice” do transportu drewna dłużycowego,  kłodowego, stosowego. Do tego celu służą nam samochody wyposażone w Hds – czyli specjalistyczny dźwig zamontowany do podwozia samochodu ciężarowego, który umożliwia załadunek i rozładunek różnorodnego towaru.  Autami tymi wykonujemy również załadunki wagonów oraz statków.

W tej dziedzinie transportu współpracujemy od wielu lat z liczącymi się producentami wyrobów z drewna  na terenie kraju, jak i zagranicą głównie na terenie NiemiecDysponujemy dużymi mocami przerobowymi w tym zakresie.

W ofercie naszych środków transportu mamy zestaw z naczepą samowyładowczą– tzw. ruchomą podłogą, wykorzystywaną do transportu materiałów sypkich, np.: trocin, paliw alternatywnych, makulatury, węgla, piasku, ale także towarów na paletach, w workach, big-bagach.

Firma nasza specjalizuje się  również w usługach  transportu materiałów sypkich wywrotkami z szybrem, posiadającymi certyfikaty GMP. Powyższy fakt  umożliwia nam współpracę z wieloma producentami  zbóż, nawozów oraz pasz na naszym rynku oraz zagranicą. Wykonujemy również transporty piasku, żwiru, ziemi. Uczestniczymy w aktualnych budowach tras szybkiego ruchu np. S6 – obwodnica Koszalina.

Zajmujemy się również transportem materiałów budowlanych, stali, konstrukcji oraz kontenerów odkrytymi naczepami-platformami tzw. burtówkami oraz standardowymi zestawami z naczepami plandekowymi wyposażonymi w pasy zabezpieczające, maty antypoślizgowe oraz skrzynki ADR. Wszyscy nasi kierowcy posiadają uprawnienia na transport ładunków niebezpiecznych w zakresie podstawowym. Posiadamy również zezwolenia na transport odpadów na terenie Niemiec, Szwecji, Danii i Holandii.